Dubaj letenky

Pokud cestujete do Dubaje jako cílové destinace a nebo jen chcete zažít zajímavý stop over při cestě do Asie, na Seychely či Mauricius, nejvhodnější leteckou společností, kde zakoupit letenky, jsou Fly Emirates airlines. Dubaj můžete navštívit také s charterovou společnosti SmartWings. Pokud vám nevadí cestovat přes sousední emirát Abu Dabi, můžete využít také služeb Českých aerolinií. Všechny zmíněné společnosti mají odlet z Prahy. Výhodné letenky je občas možné najít také při odletech z Vídně či Mnichova.

Obecně při nákupu letenek platí základní pravidlo. Objednávat co nejvíce dopředu před odletem. V té době je možné koupit nejlevnější letenky v nejnižších bookovacích třídách. Neváhejte s objednávkou, neboť v dané třídě je vždy jen několik letenek a jakmile je letadlo do určité míry zaplněno, letenky se automaticky zdražují.

A zde naleznete informaci o době letu do Dubaje či zpět.

Informace o nejvhodnější letecké společnosti pro lety do Dubaje:

Emirates Airlines (Arabsky: طَيَران الإمارات‎ ) je letecká společnost s centrálou v Dubaji na Dubai International Airport v emirátu Dubai, který je součástí Spojených arabských emirátů. Emirates je největší letecká společnost na středním východě, provozující přes 2.500 letů každý týden ze svěho hubu v Dubai Airport terminál 3. Lety jsou vypravovány do 122 měst ve 74 zemích a 6 kontinentech. Společnost také provozuje nejdelší let na světě bez zastavení a to z Dubaje do Los Angeles, San Francisca, Dallasu a Houstonu. Emirates airline je součástí skupiny Emirates, která má 50.000 zaměstnanců a je stoprocentně vlastněna vládou emirátu Dubai a to přímo pod Investment Corporation of Dubai. Emirates airlines mají také svojí nákladní divizi Emirates SkyCargo. Emirates mají kancelář také v Praze v ulici Na příkopech. Zde je Emirates airlines Praha kontakt.

Tagy: dubaj letenky, letenky abu dhabi, emirates letenky, dubai letenky